درباره ما

سورین یک تیم متخصص و با تلاش

سورین یک تیم بزرگ که هر یک از بازیکنانش با استعداد و خلاقیتشان باعث میشوند که این تیم بزرگ، بدرخشد حتی در عرصه بین المللی.

رمز موفقیت این تیم پرتلاش تخصص لازم با سرعت و انگیزه بالا برای به دست آوردن نتیجه میباشد.

سورین همیشه در هر بن بستی به دنبال خلق بهترین مسیر ها میباشد، که با تدبیر لیدرهای حرفه ای که داریم سعی کردیم تا در سطح جهانی هم حرفی برای گفتن داشته باشیم و روز به روز در حال افزایش حوزه فعالیتمان میباشیم.

سورین

-ایده های جدید و خلاقانه

-متخصص در عصر تکنولوژی

-دارای لیدر و رهبرهای حرفه ای

تیم های سورین

-تیم توسعه کسب و کار

-تیم بازاریابی

-تیم توسعه نرم افزار

-تیم تولید و مدیریت محتوا

شرکت سورین متشکل از تیمی خلاق و متخصص در حوزه اطلاعات و فناوری و انفورماتیک میباشد که تشکیل شده از مهندسانی جوان، با استعداد، متخصص و خلاق میباشد که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات دیجیتال فعالیت میکند.

شبکه هوشمند تبلیغات سورین از سال 1398 فعالیت حرفه ای خود را در حوزه تبلیغات دیجیتال آغاز کرده است.

در حال حاضر سورین مفتخر است که در حد توان خود اشتغال زایی انجام داده و هم اکنون بالغ بر 20 پرسنل در شرکت ارتباطات آسان سورین شاغل میباشند.

پوش نوتیفیکیشن، وب پوش، پاپ آپ، تولید نرم افزار های سازمانی، نرم افزار های اختصاصی، پلتفرم های (VOD) و استریمینگ و پخش زنده از نمونه فعالیت های سورین به صورت تخصصی میباشد و همچنین طراحی و انجام کمپین های هدف دار تبلیغاتی برای کسب و کار های مختلف انجام میدهد.

زمینه فعالیت

تولید نرم افزار های سازمانی

تولید نرم افزار های مقیاس بزرگ

طراحی و ساخت اپلیکیشن

اصلی ترین ویژگی ها

سرعت آماده سازی محصول

سرعت اعمال تغیرات و اصلاحات مربوطه

کم خطا بودن محصول ارائه شده

انعطاف پذیری در درخواست های مشتری.

سال تاسیس: 1398

مهمترین مشتری های: ایرانسل، همراه اول، رایتل، مخابرات، پایش داده، آسا تجارت الکترونیک نوین آلیش ، مبین وان کیش، عصر گسترش اطلاعات کاربر محور و…